11 deputetë të Bashës firmosin për largimin e tij

11 deputetë të afërt me Bashën kanë firmosur sot një qëndrim të ri ku kërkojnë largimin e Bashës nga Kryetar të PD. Gazetari Peka ka thënë se, kërkesa e fundit e Bashës është të jetë Kryetar i Komisionit të Integrimit në Parlament.

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply