Brenda një kohe të shkurtër, u detyruan t’i thonë dy herë faleminderit Sali Berishës

Nga Edi PALOKA

Brenda nje kohe shume te shkurter, shqiptaret dhe jo vetem, perfshi dhe kundershtaret, u detyruan t’i thone dy here “faleminderit” Sali Berishes:

Per antarsimin ne NATO dhe per TAP-in.

Ky eshte ai ndryshimi “i vogel” mes nje lideri vizionar , qe mendon per vendin e tij dhe hajduteve te rendomte ne te dy krahet…”Fajin e ka Saliu”!

About Redaksia

Check Also

Bufi i Roskovecit blen fuoristradë luksoze me paratë e taksapaguesve

Në çdo fundvit njësitë e qeverisjes vendore mbledhin këshillin bashkiak për të miratuar buxhetin e …

Leave a Reply