Mblidhet Komisioni i Rithemelimit, Berisha: Bashkim, bashkim, bashkim!

Gëzimin për vendimin e shprehu përmes buzëqeshjes. Ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh se e priste vendimin e gjykatës së Tiranës që njohu Kuvendin e 11 Dhjetorit të vitit të kaluar duke i dhënë vulën, siglën dhe selinë e PD-së.

“Nuk kishte si të ishte ndryshe. Mesazhi im është vetëm një; bashkim, bashkim, bashkim” tha ai duke hyrë në mbledhjen e komisionit të Rithemelimit që do të vendosë nëse do të shkojë sot në selinë blu për të marrë kontrollin fizik dhe juridik të Partisë Demokratike.

About Redaksia2

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply