Shkodra rikthen foton e Berishës në selinë e PD

Anëtarët e Partisë Demokratike në Shkodër nuk kanë humbur kohë dhe kanë vendosur portretin e Sali Berishës në portën kryesore të selisë qendrore.

Menjëherë pas vendimit të Gjykatës, e cila regjistroi ndryshimet e Statutit të dala nga Kuvendi i 11 Dhjetorit, demokratët kanë filluar nga puna.

Kryetari i Komanduar i PD-së, Enkelejd Alibeaj, në një deklaratë për mediet pas shpalljes së vendimit të Gjykatës u shpreh se do të ankimojnë vendimin dhe e cilësoi atë në nivelet e një skandali.

About Redaksia2

Check Also

VOA: Breshëri bombash molotov ndaj qeverisë dhe Bashkisë, Berisha kërkon qeveri teknike

Disa breshëri bombash molotov drejt selisë së Këshillit të Ministrave, kërkesa këmbëngulëse për largimin e …

Leave a Reply