Berisha publikon videon: Ja si përdhosin protestën njerëzit e Lal Plehut

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër ndaj dhunimit të nënë Lizës nga një grua, në protestën e fundit organizuar para kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve dhe naftës.

“Ja si përdhosin protestën njerëzit e Lal Plehut. E dërguara e tij i merr mikrofonin Nënë Lizës! Turp!|”, shkruan Berisha në Facebook.

Protestuesja e “5 majit” e cila mbeti pa shtëpi pas shembjes që i bëri Bashkia e Tiranës, po fliste në protestë, kur u sulmua nga një grua e cila ka dy fëmijët punonjës të administratës së Erjon Veliajt.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply