Pëllumb Matraku në krye të detyrës në PD, pret Berishën krahëhapur

Mëngjesin e sotëm ish-Kryeministri Berisha në selinë e PD-së u prit nga dhjetëra demokratë, mes tyre roja, i cili pak ditë më parë u rikthye në detyrë nga deputeti Flamur Noka, pasi gjykata njohu 11 Dhjetorin.

Teksa u fut në ambientet e selisë, Berisha ndaloi dhe takoi rojen, Pëllumb Matrakun. Ai e përqafoi dhe e pyeti se si është. “Pëllumb, si je? Mirë je? Gëzohem shumë”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Pse SPAK ka lindur i vdekur

“RD” Inceneratorët hetohen, pastaj sekuestrohen, pastaj konstatohet se nuk ka fare inecenerator në Tiranë dhe …

Leave a Reply