Ka frikë nga reagimi i demokratëve, Alibeaj nuk lejon komentet në FB e tij

Kanë frikëe nga reagimi i demokratëve dhe mbyllin gjithçka në rrjetet sociale. Deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj ka frikë nga reagimi i demokratëve pas prezantimit të ‘platformës së tij sulmuese’ ndaj shumicës dhe Komisionit të Rithemelimit.

Në postimin e tij në Facebook, Alibeaj ka hedhur platformën por ka hequr opsionin e komenteve, pra shkurt ka frikë nga diskutimet sepse baza është kundër.

About Krye Redaktor

Check Also

Alizoti: Ministri i Brendshëm ka frikë të përmendë emrat e banditëve të zonës ku është zgjedhur

Deputeti i PD, Tomorr Alizoti ka folur për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me eksponentë …

Leave a Reply