Përfundon votimi në Elbasan, ja kush u zgjodh kryetar i ri i degës së PD

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike njofton që është mbyllur procesi i votimit në PD Dega Elbasan.

Pas numërimit të fletëve të votimit, kryetar i PD Dega Elbasan u shpall Blendi Ferdinand Himçi me 66% të votave.

Blendi Himçi mori 750 vota.

About Redaksia

Check Also

Alizoti: Ministri i Brendshëm ka frikë të përmendë emrat e banditëve të zonës ku është zgjedhur

Deputeti i PD, Tomorr Alizoti ka folur për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me eksponentë …

Leave a Reply