Rama-deputetëve të PS: Nuk do t’ju jap rrogën

Kryeministri Edi Rama paralajmëroi deputetët e tij se nëse nuk do të jenë të pranishëm në Parlament gjatë seancave plenare, do të ndëshkohen me heqjen e pagës.

Komentet Rama i bëri në mbledhjen me dyer te mbyllura të grupit të PS.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme deputetët bënë edhe propozimet përkatëse për emrin e presidentit të ri.

About Redaksia2

Check Also

Eurostat:1.1 milionë shqiptarë u larguan nga vendi në 10 vite, Berisha-Ramës:Shpopullimi krimi yt madhor

Sali Berisha Mirëmbrëma dhe përshëndetjet më të përzemërta, ju misionarëve të pamposhtur të lirisë, dinjitetit, …

Leave a Reply