Të shtëna me armë në Shkodër

Shkodra nuk ka qetësi! Mbrëmjen e sotme janë dëgjuar sërish të shtëna me armë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Perash’ të metropolit verior.

Ngjarja është ende e paqartë, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po zhvillohn hetimet.

Deri më tani, nuk ka të dhëna për persona të lënduar ose jo.

Ka nisur verifikimi i të dhënave si dhe krehja e zonës për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes dhe vërtetësinë e informacionit.

Deri tani nuk është gjetur provë në vendin ku është raportuar për të shtëna.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply