Rikthimi emocionues i Adrianos te Interi

Legjenda braziliane, Adriano, ishte në mesin e të pranishmëve mbrëmë në ndeshjen e dytë gjysmëfinale mes rivalëve, Inter – Milan, në Kupën e Italisë.

“Nerazzurrët” shënuan fitore 3:0 dhe siguruan kalimin për në finalen e madhe të kësaj gare.

Para fillimit të ndeshjes vëmendja ishte te ish-sulmuesi i Interit, Adriano.

Tifozët e Interit bën një pritje madhështore për “Perandorin”, i cili u duk shumë i emocionuar.

40-vjeçari përmes një video të publikuar në “Instgram”, tha se është i lumtur për këtë rikthim të tij në “Meazza”.

“I lumtur që jam me ju Inter”, shkroi Adriano.

About Redaksia

Check Also

Cristiano për lamtumirën e Toni Kroos: Nder që kam ndarë fushën me ju!

Cristiano Ronaldo është mes futbollistëve të shumtë që kanë reaguar ndaj vendimit të Toni Kroos …

Leave a Reply