Berisha uron besimtarët në 30-vjetorin e Kishës Adventiste në Shqipëri

Ish-Kryeministri Sali Berisha uron besimtarët adventistë për prezencën e tyre 30-vjeçare në vendin tonë.

Përmes një mesazhi të gjatë me video, gati 5 minutësh në Facebook, Berisha bën një përmbledhje të shkurtër të aktivitetit 30-vjeçar të Kishës Adventiste në vendin tonë.

Berisha ka kujtuar edhe vizitën e presidentit amerikan Xhimi Karter dhe takimin me të, ku i kërkoi që të mbështeste veprimtarinë e Kishës Adventiste.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply