Paloka: Nesër nis rrugën opozita e vërtetë, ajo që Rama nuk do të donte ta kishte përballë

Nesër nis punimet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike. Kuvendi do të mbahet në ambientet e Pallatit të Kongreseve nga ora 10:00 e në vazhdim.

Deputeti Edi Paloka postoi një mesazh, ku thekson se, nesër nis rrugëtimin e saj opozita e vërtetë.

“Nga nesër fillon rrugën e saj opozita e vërtetë, ajo që Rama nuk do të donte ta kishte përballë se i trembet si djalli temjanit!

Ka ardhur koha ta çojmë në djall!”, shkruan Paloka.

About Redaksia

Check Also

Eurostat:1.1 milionë shqiptarë u larguan nga vendi në 10 vite, Berisha-Ramës:Shpopullimi krimi yt madhor

Sali Berisha Mirëmbrëma dhe përshëndetjet më të përzemërta, ju misionarëve të pamposhtur të lirisë, dinjitetit, …

Leave a Reply