Basha darkë me Ramën në Dhërmi: Edi me eskortë, Luli erdhi pa rënë në sy fare!

Edi Rama dhe Lulzim Basha janë takuar në Dhërmi mbrëmjen e djeshme. Mësohet se kryeministri dhe ish-kryetari i PD kanë darkuar së bashku.

Lajmi konfirmohet për Syri.net nga një punonjës i një prej resorteve në Dhërmi ku janë takuar Rama dhe Basha.

Mesazhi i mbërritur në redaksinë e Syri.net
Erdhi i madhi në drekë në Dhërmi…tani në darkë erdhi Luli pa rënë në sy fare, pa fenelina…

Mund të hanë darkë bashkë. Rama pritet të dalë tani. Rama erdhi me eskortë (shoqërues) ndërsa Lulin e ndaluam se nuk e njohëm makinën.  

*** 

Lulzim Basha dhe Edi Rama vizituan këtë pasdite Vlorën në të njëjtën orë.

Rama inspektoi disa vepra publike në qytetin bregdetar, ndërsa Basha tha se do takonte demokratët, por në kafen ku u ulën nuk ishin më shumë se 10 veta.

About Redaksia

Check Also

Eksperti nga Britania jep shifrën e frikshme: 460 milionë euro vijnë cash nga Britania në Shqipëri

Andi Hoxhaj, pedagog në “University College London” duke komentuar vizitën e David Cameron, Sekretarit të …

Leave a Reply