Foto nga Kuvendi i PD, Berisha pritet me entuziazëm!

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha u prit me entuziazëm në sallën e Pallatit të Kongreseve.

Ndërkohë një tjetër figurë e rëndësishme rikthehet në PD. Bëhet fjalë për ish-deputetin Arben Imami.

Për Arben Imamin dhe Jozefina Topallin ishte rezervuar një vend në pjesën VIP të Kuvendit të PD-së.

Gjatë mbërritjes në Kuvend, Berisha shtrëngoi duart me ish-ministrin e tij të Mbrojtjes, Arben Imami, ndërkohë që një takim të përzemërt pati edhe me ish-nënkryetaren e tij, Jozefina Topalli.

About Redaksia

Check Also

Vendimi dhe firma që çon Ramën në burg

Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Ministrave, ëngjëll Agaçi ishte në SPAK këtë të premte, …

Leave a Reply