Darkë me miq të shquar që morën pjesë në Kuvend, Berisha: Mirënjohje e thellë!

Ish-Kryeminsitri Sali Berisha ka publikuar një foto me miqtë vendas dhe të huaj që morën pjesë në Kuvendin e 30 prillit. ‘Pas një darke me miq të shquar që morën pjesë në Kuvendin tonë’, shkruan Berisha në Facebook.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Nje foto pas nje darke me miq te shquar qe moren pjese ne Kuvendin tone:

Lordi James Ëharton, Baron Wharton of Yarm

Tobias Andersson, deputet i Partise Konservatore Suedeze

Martin Heinz ne Komisionin e Transportit te CDU.

Evi Kokalari, Partia Republikane SHBA.

Ishte nje rast tjeter per te shprehur mirenjohjen time me te thelle per nderin qe na bene me pranine e tyre  ne kuvendin tone dhe partive te tyre per mbeshtetjen e çmuar qe i kane dhene Partise Demokratike qe nga themelimi i saj deri sot. sb

About Redaksia

Check Also

Skandali/Veliaj inspekton rrugën 4 milionë euro të drejtorëve të burgosur

Gazetari Hoxha zbuloi se Veliaj tashmë ruhet nga Garda e Republikës, pasi ndihet i rrezikuar. …

Leave a Reply