Foto/ Vallëzimi gjatë festës së Realit, Ancelotti i befason të gjithë!

Carlo Ancelottin jemi mësuar të shohim serioz, teksa i drejton me sukses klubet që i udhëheq. Por, së fundmi e kemi parë një fytyrë tjetër të trajnerit italian.

“Don Carlo” i befasoi të gjithë me vallëzimin e tij gjatë festës së ekipit të Real Madridit në autobusin e hapur pasi e fitoi titullin e kampionit të Spanjës.

Ancelotti iu bashkua festës së ekipit dhe vallëzoi me lojtarët e tij. Ai pati arsye shtesë për të festuar pasi u bë trajneri i parë në histori që shpallet kampion në pesë ligat më të forta evropiane.

Ndërkohë, Reali e fitoi titullin e 35-të të kampionit në La Liga.

About Redaksia

Check Also

Toni Kros do të tërhiqet nga futbolli pas Europianit

Toni Kroos synon të tërhiqet nga futbolli pas sezonit të Gjermanisë në Euro 2024. Mesfushori …

Leave a Reply