Rama i tmerruar nga Kuvendi i PD, ka mobilizuar lëpirësit të përhapin trillime e mashtrime

Lideri historik i PD, Sali Berisha, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, duke iu referuar debatit në emisionin “Opinion”.

Berisha i përgjigjet akuzave të gazetarit Baton Haxhiu dhe shkrimtarit Preç Zogaj, dhe thotë se, Edi Rama është tmerruar nga Kuvendi i PD.

Ish-Kryeministri thekson se, Rama ka mobilizuar shpifësit e tij të përhapin dezinformime dhe mashtrime për opinionin publik.

Reagimi

Duke ndjekur Opinion!
Miq, zhvillimet e fundit ne teresi dhe kuvendi i PD ka tmerruar Edi Ramen, i cili ka mobilizuar te gjithe leperisit e tij te perhape trillime, dizinformime, mashtrime etj.
Ne krye te ketij kortezhi mjeran qendron binomi i nderkolnuar Stanishiq – Zogaj te cilet kalojne te diskretituar me tezat bajate nga studio ne studio si zhurmues te ndryshkur. Me kete rast ju bej thirrje studjove tju kerkojne ndjese shikuesve per ndjesite qe ju krijojne.

About Redaksia

Check Also

Alizoti: Ministri i Brendshëm ka frikë të përmendë emrat e banditëve të zonës ku është zgjedhur

Deputeti i PD, Tomorr Alizoti ka folur për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me eksponentë …

Leave a Reply