Berisha sfidon Ramën për akuzat me debat publik: Do e nxjerr lakuriq!

Ish-Kryeminisri Berisha ka ftuar sot në një debat pubik Ramën për të giithë akuzat dhe përbaljle me aferat për të cilat ish-Kryeminisri Berisha e akuzon Ramën. “Do ta zhvesh moralisht”, tha Berisha. Lideri historic i demokratëve paralajmëroi nëj pëballje të fortë të opozitës me regjimin.”Shumë shpejt do ta marë përgjigjen”, tha Berisha.

About Redaksia2

Check Also

Lubonja: Kemi një bandë të madhe që ka krijuar një sistem për të mbajtur në pushtet Edi Ramën

Analisti Fatos Lubonja në një lidhje Skype me emisionin “Open”, tha se nga dosja Metamorfoza …

Leave a Reply