Kokalari-Ramës: A ka dosje për ju në DASH? Pyet Veliajn, ai mund ta dijë!

Anëtarja e Komisionit të Rithemelimit, Evi Kokalari ka reaguar pas deklaratave të sotme të kryeministrit Edi Rama në konferencë për mediat, duke i dhënë një leksion se ku të fokusohet.

‘Erion Veliaj se ka takuar për benefitin tënd Kamala Harrisin. Madje, unë them ai po punon pikërisht për shkatërrimin e karrierës tënde politike, dhe jo vetëm’, shkruan Kokalari në Facebook.

Postimi i plotë i Evi Kokalarit

Edi Rama, ja një leksion për ju;

Fokusohu tek Erion Veliaj sepse Kamala Harrisin se ka takuar për benefitin tënd. Madje, unë them ai po punon pikërisht për shkatërrimin e karrierës tënde politike, dhe jo vetëm.

E ka mirë Veliaj me këta të DASHit. A thua ka dosje për ju në Departamentin e Drejtësisë Amerikane?

Pyet Veliajn, ai mund ta di!!

About Redaksia

Check Also

Skandali/Avdylajt, Doçi dhe 4 zyrtarë policie u gjetën në shtëpi dhe u lanë të largoheshin

Kryetari i PD, Sali Berisha denoncon skandalin me ooeracionin e SPAK dhe policisë. Lexoni mesazhin …

Leave a Reply