Ndahet nga jeta kryetari i FRPD Bubullimë, Këlliçi ngushëllon familjen

Kryetari i FRPD i Njësisë Vendore Bubullimë, Lushnjë është ndarë nga jeta në moshën 28 vjeçare në një aksident tragjik. Kryetari i FRPD në detyrë, Belind Këlliçi ka shprehur ngushëllime familjes, të afërmve dhe miqve të tij.

Mesazhi i Belind Këlliçit

I tronditur nga ikja e parakohshme e Klajdit.

Ngushëllime familjes, të afërmve dhe miqve të tij!

Klajdi Kaja ishte kryetari i FRPD i Njësisë Vendore Bubullimë, Lushnjë; një djalë flori e punëtor. Ai humbi jetën duke punuar në by pass-in Orikum-Kaninë.

Të qoftë dheu i lehtë, Klajd!

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë, këpucë dhe ambiente të jashtme

About Redaksia

Check Also

Skandali/Veliaj inspekton rrugën 4 milionë euro të drejtorëve të burgosur

Gazetari Hoxha zbuloi se Veliaj tashmë ruhet nga Garda e Republikës, pasi ndihet i rrezikuar. …

Leave a Reply