Gazi: Berisha kërkon të pasurohet sërish

Gazment Bardhi mesa duket ndjek çdo dalje televizive të Sali Berishës, pasi gjithmonë ka një reagim. Përmes një postimi në Tëitter, Bardhi i është përgjigjur Berishës, i cili ndodhet në Berat ku ka takuar demokratët. Sipas Bardhit, Berisha kërkon që të marrësh peng PD dhe se po baltos me shpifje këdo.

”Poshtërimi i vetvetes dmth të jesh damkosur ndërkombëtarisht se ke përdorur pushtetin për të pasuruar familjarët, dhe të mos ndalesh, por të kërkosh ti pasurosh akoma, duke marrë peng PD dhe duke baltosur me shpifje këdo që nuk është në PD si mburojë për familjen tënde”, shkruan Bardhi.

About Redaksia

Check Also

Shfokusimi nga inceneratorët, shërbimi më i mirë që mund t’i bësh Ramës dhe Veliajt

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi reagoi duke thënë se nuk duhet shfokusuar vëmendja …

Leave a Reply