Dekonspirimi i operacionit/ Berisha: Bosët u njoftuan, kishin lidhje me qeverinë!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me operacionin e SPAK të koduar ‘Plumbi i Artë’ (Golden Bullet), ku disa prej kokave të krimit të organizuar arritën të arratiseshin, duke i shpëtuar arrestimit.

Berisha shkruan në një postim në Facebook se bosët u njoftuan dhe ikën. Ish-Kryeministri shkruan gjithashtu se personat në kërkim kanë lidhje me qeverinë.

Reagimi

Boset u njoftuan dhe iken sepse kishin lidhje me qeverine!

Anetari i bandes Xhixha deklaron se:

1-Dumani eshte autor i 12 vrasjeve!

2- Ai iu deklaronte anetareve te bandes se kishte lidhje me ministra, deputete, prokurore etj,

Lexoni ketu me poshte deshmine ne seancen gjyqesore te Xhixhes, anetarit te bandes vrastare te lidhur me zyrtaret me te larte! sb

Tension në sallën e gjyqit/ “Zbërthehet” Xhixho: Pas vrasjeve, Dumani na tha se ka lidhje me ministra, deputetë e prokurorë... (Dëshmia)

About Redaksia

Check Also

Greqia pubikon skandalin: Gjyqtarja Irena Gjoka e dënuar në Greqi për falsifikim dokumentesh

Shkrimi i plotë i gazetës më të madhwe greke, “Ta Nea” Gjyqi i kryebashkiakut të …

Leave a Reply