Yuri Kim në kafe me ish-ministren që fikte radarët për drogën

Ndërsa demokratët po votonin të lirë për kryetarin e tyre, në një proces historik, ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim u fotografua në shoqërinë e disa ministrave dhe deputetëve socialistë.

Panorama publikoi foton ku Kim shihet duke konsumuar kafenë me Mimi Kodhelin, Belinda Ballukun, Niko Peleshin, Blendi Klosin, Elisa Spiropalin.
Ajo që bie në sy ëstë fakti se ambasadorja amerikane ka qenë në kafe me ish-minisren e Mbrojtjes që fikte radarët e ushtrisë për drogën, por ishte edhe personi që largoi gjigandin amerikan të konratave të ushrisë.

About Redaksia

Check Also

Deklarata e fortë e ish-kreut të Prokurorisë: Si u zhdukën përgjimet e krerëve të bandave me majat e politikës

Nga Besim Hajdarmataj  Hetimet e organeve ligjzbatuese kundër krimit të organizuar të profilit të lartë nxisin …

Leave a Reply