Pamje të tmerrshme të dhunës së policisë ndaj tifozëve hollandezë

Policia ka ndërhyrë mbrëmjen e sotme (e martë) për të shpërndarë tifozët holandezë të cilët shkaktuan incidente të shumta një ditë para finales përballë Romës.

Në një video të siguruar nga gazetari i News 24, Igli Çelmeta, në rrugët e kryeqytetit, janë fiksuar pamje ku efektivët e policisë nuk i kanë kursyer goditjet kundër një tifozi te Zogu i Zi.

About Redaksia

Check Also

Vendimi dhe firma që çon Ramën në burg

Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Ministrave, ëngjëll Agaçi ishte në SPAK këtë të premte, …

Leave a Reply