Ambasadorja Yuri Kim bën homazhe për Bujar Nishanin

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka bërë homazhe ditën e sotme për Bujar Nishanin.

Diplomatja ka ngushëlluar familjen për humbjen e njeriut të tyre të dashur.

Në orën 12:00 ish-presidenti do të përcillet për në banesën e fundit.

About Redaksia2

Check Also

Eurostat:1.1 milionë shqiptarë u larguan nga vendi në 10 vite, Berisha-Ramës:Shpopullimi krimi yt madhor

Sali Berisha Mirëmbrëma dhe përshëndetjet më të përzemërta, ju misionarëve të pamposhtur të lirisë, dinjitetit, …

Leave a Reply