Berisha, homazh për ish-Presidentin Bujar Nishani

Kryetari i Partise Demokratike, Sali Berisha  zhvilloi homazhe në Presidencë në nderim të ish-Presidentit Bujar Nishani, njërit prej miqve dhe bashkëpunëtorëve të tij më të ngushtë përgjatë gjithë viteve të betejës për demokraci.

Berisha ishte i shoqëruar në këtë ceremoni nga znj. Liri Berisha, Kryetari i Keshillit Kombetar, Edi Paloka, anetarët e Kryesisë së PD dhe deputetë të Grupit Parlamentar të PD.

Pas homazheve, Berisha la shënimin e tij në librin e familjes.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

About Redaksia

Check Also

Greqia pubikon skandalin: Gjyqtarja Irena Gjoka e dënuar në Greqi për falsifikim dokumentesh

Shkrimi i plotë i gazetës më të madhwe greke, “Ta Nea” Gjyqi i kryebashkiakut të …

Leave a Reply