Çfarë do Soros në çdo takim të “Open Balkan”, po në Shqipëri pse vjen çdo muaj?!

Nga Edi PALOKA

Edhe një herë për ata që thonë gjoja me naivitet se akuzat ndaj Sorosit për ndërhyrje në politikat e vendeve ballkanike “janë fantazi dhe teori konspirative”.

A mund të përgjigjeni se çfarë do Aleks Soros në çdo takim të “Open Balkan” ku rreshton kryeministra e presidentë të Ballkanit si shërbëtorë?!

Po në Shqipëri për çfarë vjen një herë në muaj, apo nuk ka ku shkon tjetër?!

Mund të jetë një imazh i 10 persona

About Redaksia

Check Also

Berisha: Kudo që ta shihni Erion Veliajn gjuajeni me domate, pështyjeni në surrat!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka bërë thirrje që të qytetarët të vazhdojnë protestën para …

Leave a Reply