Shëngjini plot motorra uji midis pushuesve! Berisha: Narkopolicia bën sehir!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar në Facebook denoncimin e një qytetari nga Struga, i cili ndodhet me pushime në vendin tonë. Në fotot e publikuara duken motorët e ujit fare pranë pushuesve në det. Për çudi policia nuk ndërhyn.

Denoncimi

Shengjini- plot motorra uji midis pushuesve!

Narkopolicia ben sehir!

Lexoni mesazhin dhe shihni fotot e qytetarit dixhital:

“Pershendetje Zoti Sali Berisha jam nga qyteti Struges edhe kam erdhur me pushime ne Shengjin por ket vit qenka nje problem shum i madh me keta motorrat e ujit sepse ne jemi familje e madhe edhe kemi problem femijet ti len vet sepse motorrat e ujit jan shum problem i madh ne zonat e populluara . Keta motorrat e ujit i kan djemt e komandantit te kufirit shengjin edhe nuk i pengon njeri ju lutem si mund ta zgjidhim ket problem se me te vertet jemi merzitur shum po rrim ne stres te madh”.

Mund të jetë një imazh i 3 persona dhe oqean

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe bazen uji

About Redaksia

Check Also

Sondazhi, 81.5% e shqiptarëve: Qeveri e korruptuar, 63% nuk besojnë tek prokurorët

Anketa IDM, 1 Anketa vjetore e opinionit publik “Besimi në Qeverisje 2023”, zhvilluar nga Instituti …

Leave a Reply