Berisha takohet me shefin e OBSH

Kryetari i PD, Sali Berisha është takuar me shefin e OBSH, Tedros Adhanom Ghebreyesu në Forumin IX Global në Azerbajxhan, ku kanë diskutuar për situatën pandemike në botë dhe në veçanti për pasojat e rënda që shkaktoi Covid-19 në Shqipëri.

“Me Drejtorin e Përgjithshëm të Organizatës Boterore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesu”, shrkuan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Tre orë në pyetje nga FBI, çfarë fsheh Rama

Kryetari i PD, Sali Berisha ka zhvilluar ditën e sotme një konferencë për mediat në …

Leave a Reply