Berisha takohet me diplomaten amerikane

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një foto me Susan Elliott, Ambassador (ish) Presidente & CEO of the National Committee on American Foreign Policy, nga Forumi IX Global i Azerbajxhanit.

Në postimin e tij në Facebook, Berisha thekson se, diplomatja amerikane është mike e shqiptarëve dhe se moderoi panelin kushtuar sigurisë së Ballkanit.

Me Susan Elliott, Ambassador (ish) Presidente & CEO of the National Committee on American Foreign Policy, mike e shqiptarëve, moderoi panelin kushtuar sigurisë së Ballkanit!’, shruan Berisha në Facebook.

Ky është takimi i parë me një zyrtar të lartë…

About Redaksia

Check Also

“Ja ku janë plagët e betejës me horrat”, Noka: Nuk duhet t’i vësh flakën Kuvendit, por qeverisë!

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur, Noka, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 …

Leave a Reply