Berisha mbështet maturantët: Protestë kundër pabesisë Rama-Kushi

Nesër, në ora 10:00, maturantët nisin protestën pa kthim kundër pabesisë Rama-Kushi, të cilët me provimin kurth me pyetje jashtë programit, dëshmuan veten armiq të ëndërrave më të bukura rinore!

Mbështetje të plotë maturantëve në betejën e tyre të drejtë! sb

Mund të jetë një imazh i 4 persona dhe teksti

About Redaksia

Check Also

Deklarata e fortë e Metës: Një pjesë e ushtrisë përdoret për të mbjellë kanabis

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta doli në një konferencë për mediat këtë të …

Leave a Reply