Gazetarët spanjollë s’njohin Ramën, Berisha nxjerr videon: Është i parëndësishëm!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar për situatën e krijuar pas takimit të kryeministrit Edi Rama me mbretin e Spanjës, King Felipe VI, gazetarët spanjollë janë shprehur se nuk e njohin cili është ky që takoa mbretin.

Berisha e quan Ramën si të parëndësishëm dhe se, pas 9 vitesh që ka në pushtet asnjeri nuk e di kush është.

Postimi i kryetarit të PD, Berisha

Irrelevant. I parendesishem! Pas 9 vitesh ne pushtet nuk e njohin se kush eshte! Spikeri spanjoll thote: me vjen keq, por personat qe po takojne Mbretin jane te panjohur. sb

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply