Partia Republikane i bashkohet protestës së 7 korrikut

Në një njoftim bërë publik pak më parë republikanët shprehen se, “ajo i bën thirrje gjithë anëtarëve dhe simpatizantëve të saj për të protestuar për interesin e Shqipërisë dhe qyteatrëve”. “Shqipëria Europiane është detyrimi dhe angazhimi ynë politik”.

Njoftimi

Partia Republikane ka qënë dhe do të jetë pjesë e cdo proteste kundër varfërisë dhe keqeverisjes.

Ajo i bën thirrje gjithë anëtarëve dhe simpatizantëve të saj për të protestuar për interesin e Shqipërisë dhe qyteatrëve. Shqipëria Europiane është detyrimi dhe angazhimi ynë politik.

About Redaksia

Check Also

Veliaj 9.2 milionë euro për Taksën e Arsimit, drejtësia mbyll sytë përpara vjedhjes!

Nga Petrit VASILI Veliaj dhe Bashkia 9.2 milion euro ne 2024 per Taksen e Arsimit, …

Leave a Reply