A do të qëndrojë Rama në zyrë me 7 korrik?

Edi Rama ka ironizuar duke thënë se ‘PS është e vetmja opozitë në Shqipëri’. Po a do të qëndrojë Rama në zyrë ditën e protestës?

Gjatë një konference për shtyp, kreu i qeverisë theksoi se “sikur opozita të kishte vetëm gjysmën e energjisë, çerekun e vullnetit dhe 1/10 e durimit të Erion Braçes, mund të merrte një licence kualifikimi si e tillë”.

Edi Rama: Ou po pse kështu? Cila opozitë? Ka opozitë akoma këtu sa mirë do ishte të kishte opozitë por nuk ka për fat të keq.

Opozita e vetme e kualifikeshme si e tillë e jona jemi ne vet.

Sikur opozita e tërë opozita të kishte vetëm gjysmën e energjisë, çerekun e vullnetit dhe 1/10 e durimit të Erion Braçes, mund të merrte një licence kualifikimi si opozitë.

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply