I bie të fikët në radhë për të marrë pensionin, Berisha publikon pamjet

Vapa dhe radha e gjatë në Postën Shqiptare ka bërë që një i moshuar të mos ndihet mirë e t’i bjerë të fikët. Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar pamjekt ku dëgjohen thirrjet e personave të tjerë që janë prezent, të cilët kërkojnë ndihmë.

“Pensionistit i bien të fikët në radhë duke pritur të marrë pensionin para postës”, komenton Berisha mbi videon.

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply