Berisha: Një tjetër viktimë e mafies Rama-Veliaj dhe e “djegësit” të Tiranës!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka akuzuar Edi Ramën dhe Erion Veliajn për aferën e miliona eurove të inceneratorëve. Berisha shkruan, se Rruzhdije Meta është një tjetër viktimë e mafias Rama-Veliaj.

‘Një tjetër viktimë e mafies Rama-Velia dhe e “djegësit” të Tiranës!

SUPERSKANDAL, i shemb shtëpinë, i merr edhe kartën e identitetit, për ta përdorur për vjedhjen e miliona euro nga buxheti i shtetit!’, shkruan kreu i PD, Berisha në postimin e tij në faqen e Facebook.

About Redaksia

Check Also

Muçollari: Me Erion Veliajn kryebashkiak Tirana e ka ulur gjelbërimin dhe ka rritur betonizimin e qytetit

DELKLARATA E ANËTARIT TË KRYESISË SË PD, GRIGELS MUÇOLLARI: Tirana jonë, që Erion Veliaj thotë …

Leave a Reply