Foto/ Protestuesit ndezin Bulevardin!

Shqiptarët janë derdhur në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’. Mijëra e mijëra kanë ardhur për të protestuar përballë Edi Ramës.

Gjatë fjalimit të kryetarit të Partisë Demokratike dhe kreut të opozitës, Sali Berisha, protestuesit e ardhur nga e gjithë Shqipëria kanë ndezur celularët, duke e ‘ndezur’ bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

About Redaksia

Check Also

Thirrja e Berishës: Të shpëtojmë Tiranën, të premten…

Kryetari i PD Sali Berisha u ka bërë thirrje sot qytetarëve për të shpëtuar Tiranën …

Leave a Reply