Magjia e “Uraganit të Lirisë”! Berisha publikon pamjet me dron të protestës

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një tjetër video nga protesta madhështore e 7 korrikut, para Kryeministrisë.

“Magjia e “Uraganit të Lirisë”. Pamje me dron, sipas dëshirës ju ftoj t’i ndiqni! sb”, shkruan Berisha.

Protesta e 7 korrikut e thirrur nga Partia Demokratike dhe Fronti për Shpëtimin e Shqipërisë, ishte më masivja e zhvilluar ndonjëherë.

Qytetarët protestuan kundër skandaleve qeveritare, varfërisë, rritjes abuzive të çmimeve dhe vjedhjeve të pushtetarëve.

About Redaksia

Check Also

Thirrja e Berishës: Të shpëtojmë Tiranën, të premten…

Kryetari i PD Sali Berisha u ka bërë thirrje sot qytetarëve për të shpëtuar Tiranën …

Leave a Reply