Regjimi tenton të mos lejojë Berishën të flasë në Kuvend, rrethohet foltorja

Ky është momenti kur Sali Berisha ka mbërritur në foltoren e Kuvendit, për të marrë fjalën, por është refuzuar nga drejtuesja e seancës, Ermonela Felaj.

Siç shihet në video, Berisha nuk pranon të lirojë foltoren, ndërsa në mbështetje të tij shkojnë edhe deputetët demokratë, duke rrethuar foltoren e Kuvendit.

Ndërkohë, te foltorja kanë mbërritur menjëherë edhe forcat e Gardës. Kjo ka bërë që drejtuesja e seancës të ndërpresë seancën për pesë minuta.

About Redaksia2

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply