Berisha publikon fotot: Foltorja e mrekullueshme në Fier për reformën territoriale 

Kryetari i PD, Sali Berisha, ka publikuar sot pamjet e takimit që zhvilloi dje në Fier.

“Album nga Foltorja e mrekullueshme për reformën territoriale në Fier. Partia Demokratike është për një reformë që ka në qender qytetarin dhe autonominë ë qeverisjes vendore”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Gazetarja denoncon skandalin tjetër/Drejtorët i dhanë vetes tenderin për prishjen e 22 pallateve

Ola Xama ka qenë e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku foli …

Leave a Reply