Denoncimi: Polici që vrau 7-vjeçaren përdorues droge dhe me përkrahje të fortë

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e njw qytetari i cili shkruan se, polici që shkaktoi tragjedinë e sotme në plazhin e Himarës, Arjan Tase është një përdorues i rregull drogës por edhe një njeri me përkrahje të fortë qeveritare.

Sipas njoftimeve të ditë së sotme Tase ishte hetuar edhe më parë nga autoritetet si i lidhur më kultivimin e kanabisit nga qarqet kriminale në Vlorë.

Postimi i Berishës

Shiko si sulmon vrasesi i shtetit mafioz babane e vogelushes qe i mori shpirtin.

Qytetari dixhital e denoncon edhe si perdorues droge!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje doktor sipas informacioneve efektivi policise eshte edhe perdorues droge dhe i nivelit me te ulte si polic por me perkrahje te forte”.

About Redaksia

Check Also

Thirrja e Berishës: Të shpëtojmë Tiranën, të premten…

Kryetari i PD Sali Berisha u ka bërë thirrje sot qytetarëve për të shpëtuar Tiranën …

Leave a Reply