Berisha: Do të jem në protestë si qytetar! Protesta është e qytetarëve

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaroi se do jetë i pranishëm sot në protestën e qytetarëve në orën 19:00 përpara Ministrisë së Brendshme kundër krimit horror në Himarë. Ai tha se demokratë do jenë në protestë si qytetarë.

Berisha i bëri këto komente pas vizitës së ngushëllimit në familjen Avdia, e cila humbi vogëlushen 7-vjeçare në Himarë.

“Patjetër! Do jem në protestë si qytetar. Protesta është e qytetarëve. Demokratët do jenë në protestë si qytetarë”, tha Berisha pasi u peyet nga gazetarët.

About Redaksia

Check Also

“La Repubblica”: Kush është avokati i narkotrafikantëve pas paktit 1 miliard euro Rama-Meloni

Gazeta e njohur italiane La Repubblica ka shkruar një artikull për marrëveshjen mes Italisë dhe …

Leave a Reply