Trafikantë dhe kontrabandistë në bordin e biznesit të skafeve të ministrit

Ministri i familjes Çuçi është skafo-ministër!

Te dashur miq, mediat njoftojne se ministri i familjes Çuçi eshte anetar i Shoqates se Skafisteve, pra eshte Skafo minister ose xhan i skafisteve dhe veprave te tyre.

Shoqata e ministrit te familjes, i cili ende nuk ka thene asnje fjale per vrasjen makaber te vogelushes 7 vjecare nga polici trafikant, ka anetare kontrabandiste si S. Topçiu dhe trafikante si Roland Ziu. sb

Ketu me poshte keni te dhenat qe faktojne pasionin e tij te cmendur per skafet, trafikantet dhe kontrabandistet.

https://www.syri.net/…/dokumenti-ministri-cuci-me…/

https://boldnews.al/…/arrestohet-sokol-topciu…/

https://pamfleti.net/edi-rama-i-dhuron-me-koncesion…/

Pra keta jane koleget e ministrit te brendshem. Ky rri ne nje shoqate me keta.

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply