Berisha, një mesazh nga Foltorja e Vlorës për Turizmin

Kryetari i PD, Sali Berisha, ka publikuar sot fotot nga takimi që mbajti në Vlorë për turizmin dhe ka veçuar edhe një nga mesazhet që u dha aty.

“Mirëmëngjes miq, me këtë album me foto nga Foltorja e mrekullueshme e Vlorës për Turizmin. Fundjavë të mbarë!”, uron Berisha dhe shtoi edhe një video.

“Mesazh për socialistët: Hallet e qytetarëve të Vlorës janë edhe hallet e tyre”, fjala e z. Altin Goxhaj, aktivist, Koordinator i Frontit për Shpëtimin Kombëtar, në bashkëbisedimin e së mërkurës me intelektualë të profesioneve të ndryshme ku u fol për sfidat e turizmit në Shqipëri”.

About Redaksia

Check Also

Rënia e Veliajt, çfarë do të ndodhë të premten

  ‘Rënia e bashkisë së kryeqytetit, është fitorja vendimtare për krijimin e qeverisë teknike, rikthimin …

Leave a Reply