Vendi në kaos, tjetër atentat në Vlorë me dy të vrarë

Një ngjarje e rëndë kriminale ka ndodhur në ndodhur në Panaja të Vlorës, ku janë raportuar të shtëna me armë zjarri.

Dy persona kanë mbetur të vrarë me armë në një atentat. Tvklan.al ka mësuar se është qëlluar me armë drejt një automjeti në lëvizje. Për pasojë makina ka dalë nga rruga. Trupat e pajetë janë gjetur brenda automjetit.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe kanë nisur hetimet për të zbardhur dinamikën e atentatit.

About Redaksia2

Check Also

“Me ne edhe 6 fëmijë”, 19-vjeçari tregon udhëtimin me gomone drejt “tokës së premtuar”

Klevio është vetëm 19-vjeç, por mosha e re nuk e ka penguar që të sfidojë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.