Pas zhdukjes së Elvis Martinit, mbret i basteve është Olsi Rama

Kryetari i PD,Berisha deklaroi sot se zhdukja apo eleminimi i Elvs Martinit ka lidhje me biznesin e basteve. ”Fill pas zhdukjes apo eleminimit të tij u deklarua hapja e basteve. Po kush fiton nga kjo? Dihet se dy kanë qenë njerëzit kryesorë të përfshirë në këtë biznes, Elvis Martini dhe Olsi Rama. Me zhdukjen apo eleminimin e Martinit, tani mbret i basteve ëstë Oli Rama”,tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

“Me ne edhe 6 fëmijë”, 19-vjeçari tregon udhëtimin me gomone drejt “tokës së premtuar”

Klevio është vetëm 19-vjeç, por mosha e re nuk e ka penguar që të sfidojë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.