“Prestige Resort” viktimë e hakmarrjes së Edi Ramës! Turistët dëshmitarë

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka ka dënuar sulmin e IMT në bizneset e pronarit të mediave. “Prestige Resort viktimë e hakmarrjes së Edi Ramës. Turistët dëshmitarë”, shkruan Noka në një postim në Facebook.

Reagimi

Prestige Resort viktimë e hakmarrjes së Edi Ramës. Turistët dëshmitarë.

I ka dërguar fadromën që pa zbardhur dita vetëm pse Irfan Hysenbelliu nuk pranon të bëhet frëngji mediatike që godet opozitën. Dhe këtej flet për turizëm.

About Redaksia

Check Also

Berisha i kujton Yuri Kim çfarë ndodhi në ’97: Një ambasadore u largua, por jo SHBA

Kryetari i PD, Berisha i kujtoi ambasadores Yuri Kim se nuk ka pasur asnjë ndërprerje …

Leave a Reply

Your email address will not be published.