Video/ Basha me bashkëshorten në Holandë pranë një kantieri ndërtimi

Ish-kryetari i PD, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela gjenden në Amsterdam të Holandës. Në një video të publikuar në rrjetet sociale, Basha dhe bashkëshortja e tij janë filmuar pranë një kantieri ndërtimi.

Të dy në çift ata kanë harmonizuar veshjen, pantallona me të njëjtën ngjyrë dhe xhaketë e duke qënë se janë larg aksionit opozitar që ka nisur në Tiranë.

About Redaksia

Check Also

Shkolla “Adem Sheme” do të mbyllet për rikonstruktim në mes të vitit shkollor, 1200 nxënës pa mësim

• Sarandë/ Pa asnjë plan, shkolla “Adem Sheme” përgatitet të mbyllet për rikonstruktim në mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published.