Ballkani i shqyer, Berisha: Ministri i familjes, Çuçi heq kontrollin e policisë në Rinas

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një denoncim të rëndë në lidhje me kontrollin e policisë në aeroportin e Rinasit. Sipas Berishës, ministri i familjes Çuçi ka hequr kontrollin e policisë në Rinas duke lejuar pasagjerët të kalojnë lirshëm, mjafton të kenë biletën.

Postimi

Ballkani i shqyer!

Ministri i familjes Çuçi heq kontrollin e policisë në Rinas.

Lexoni denoncimin e udhëtarit dixhital. sb

Mirmbrema Doktor. Dicka e cuditshme po ndodh ne rinas. Thone qe nuk punon sistemi dhe i kane hap dyert fare duke kaluar mbreme cdokush qe ka bilete pa kontroll fare. Edhe policet kane dale nga gabinat dhe ju thone njerezve kaloni pa kontroll

Sms ma dergoi mikja qe e percolla ne Rinas dhe qe udhetoi per ne Londer pasi une sapo isha larguar. Por e pyeta serish dhe me tha qe eshte e vertete ka urdheruar ministri Çuçi. Spo marrim vesh cpo ndodh tha se na futen pa kontroll fare dhe na thane kaloni se nuk punon sistemi.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply